Home

 

            1é PROVINCIALE A                                                                                                                                        

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Jeugdtornooi 29 augustus 2020  (U7-U13)kjv logo 1939 groot

Het tornooi vindt plaats op zaterdag 29 augustus 2020, dit voor U7 tot en met  U13. 

Voor de nieuwe ploegen dus een mooie test en ideaal als teambuilding. Wedstrijden 

gaan deels door op kunstgras, deels op natuurgras.

Vorig jaar mochten we 60 ploegen verwelkomen, dit hopen we dit jaar ook te doen. 

Graag uw inschrijving voor 10 augustus. 

Inschrijven kan via onderstaande link:

Jeugdcup KJV 2020

In geval van niet-deelname krijgen wij ook graag een berichtje en dit via mail. 

Wij houden ook altijd rekening om met één of meerdere ploegjes aan jullie tornooi 

deel te nemen of zijn (waren) reeds ingeschreven voor april/mei. 

Met sportieve groeten, 

Sven Goossens

Email:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
0475 /79.01.73
Tornooiverantwoordelijke 
KJV Kruibeke

 

 

 

 

 

    WEDSTRIJDEN EN KLASSEMENT 1A     

 

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 2415/02/2020 - 16/02/2020

WEDSTRIJDRESULTAAT
Aalter - Ardennen 3-1
D'monde - Voorde-Appelterre 3-4
Mariakerke - Bambrugge 2-3
J. Zulte - Haasdonk 0-3
Elene-Grotenb. - HO Kalken 0-0
SK D'houtem - Latem 1-1
E. Zele - Berlare 1-1
Adegem - Kruibeke 0-0

KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 22 16 3 3 56/24 51
2 Voorde-Appelterre 22 15 3 4 55/30 49
3 Elene-Grotenb. 22 12 7 3 52/32 39
4 Aalter 22 11 8 3 43/37 36
5 HO Kalken 22 10 6 6 41/27 36
6 E. Zele 22 10 7 5 38/25 35
7 D'monde 22 10 9 3 40/37 33
8 J. Zulte 23 10 11 2 32/29 32
9 Mariakerke 22 9 10 3 39/42 30
10 SK D'houtem 23 8 9 6 38/41 30
11 Ardennen 22 8 10 4 34/41 28
12 Berlare 23 7 12 4 43/42 25
13 Latem 23 6 10 7 34/42 25
14 Adegem 23 4 9 10 20/32 22
15 Haasdonk 23 3 13 7 21/44 16
16 Kruibeke 22 4 16 2 11/72 14

 

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 2308/02/2020 - 09/02/2020

WEDSTRIJDRESULTAAT
Berlare - J. Zulte 3-1
Haasdonk - SK D'houtem 1-1
Latem - Adegem 2-2
Ardennen - Mariakerke ...-...
Bambrugge - Elene-Grotenb. ...-...
HO Kalken - E. Zele ...-...
Voorde-Appelterre - Aalter ...-...
Kruibeke - D'monde ...-...

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 22 01/02/2020 - 02/02/2020

WEDSTRIJDRESULTAAT
Haasdonk - Berlare 1-0
Aalter - Kruibeke 6-0
E. Zele - Bambrugge 1-2
J. Zulte - HO Kalken 1-0
D'monde - Latem 2-2
SK D'houtem - Adegem 0-0
Elene-Grotenb. - Ardennen 0-1
Mariakerke - Voorde-Appelterre 1-4
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 21 15 3 3 53/22 48
2 Voorde-Appelterre 21 14 3 4 51/27 46
3 Elene-Grotenb. 21 12 7 2 52/32 38
4 HO Kalken 21 10 6 5 41/27 35
5 E. Zele 21 10 7 4 37/24 34
6 Aalter 21 10 8 3 40/36 33
7 D'monde 21 10 8 3 37/33 33
8 J. Zulte 22 10 10 2 32/26 32
9 Mariakerke 21 9 9 3 37/39 30
10 SK D'houtem 22 8 9 5 37/40 29
11 Ardennen 21 8 9 4 33/38 28
12 Berlare 22 7 12 3 42/41 24
13 Latem 22 6 10 6 33/41 24
14 Adegem 22 4 9 9 20/32 21
15 Kruibeke 21 4 16 1 11/72 13
16 Haasdonk 22 2 13 7 18/44 13

KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 21 15 3 3 53/22 48
2 Voorde-Appelterre 21 14 3 4 51/27 46
3 Elene-Grotenb. 21 12 7 2 52/32 38
4 HO Kalken 21 10 6 5 41/27 35
5 E. Zele 21 10 7 4 37/24 34
6 Aalter 21 10 8 3 40/36 33
7 D'monde 21 10 8 3 37/33 33
8 J. Zulte 21 10 9 2 31/23 32
9 Mariakerke 21 9 9 3 37/39 30
10 SK D'houtem 21 8 9 4 36/39 28
11 Ardennen 21 8 9 4 33/38 28
12 Latem 21 6 10 5 31/39 23
13 Berlare 21 6 12 3 39/40 21
14 Adegem 21 4 9 8 18/30 20
15 Kruibeke 21 4 16 1 11/72 13
16 Haasdonk 21 2 13 6 17/43 12

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 2126/01/2020 - 26/01/2020

WEDSTRIJDRESULTAAT
Latem - Aalter 0-1
Kruibeke - Mariakerke 0-5
Berlare - SK D'houtem 2-0
Voorde-Appelterre - Elene-Grotenb. 3-1
Bambrugge - J. Zulte 0-1
Adegem - D'monde 1-1
Ardennen - E. Zele 0-3
HO Kalken - Haasdonk 3-0

KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 20 14 3 3 51/21 45
2 Voorde-Appelterre 20 13 3 4 47/26 43
3 Elene-Grotenb. 20 12 6 2 52/31 38
4 HO Kalken 20 10 5 5 41/26 35
5 E. Zele 20 10 6 4 36/22 34
6 D'monde 20 10 8 2 35/31 32
7 Mariakerke 20 9 8 3 36/35 30
8 Aalter 20 9 8 3 34/36 30
9 J. Zulte 20 9 9 2 30/23 29
10 SK D'houtem 20 8 9 3 36/39 27
11 Ardennen 20 7 9 4 32/38 25
12 Latem 20 6 10 4 29/37 22
13 Berlare 20 6 11 3 39/39 21
14 Adegem 20 4 9 7 18/30 19
15 Kruibeke 20 4 15 1 11/66 13
16 Haasdonk 20 1 13 6 16/43 9

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 18 11/01/2020 - 12/01/2020

WEDSTRIJDRESULTAAT
Latem - Elene-Grotenb. 2-2
HO Kalken - SK D'houtem 2-3
Ardennen - Haasdonk 1-1
Voorde-Appelterre - J. Zulte 2-0
Adegem - Mariakerke 0-2
Bambrugge - Berlare 2-0
D'monde - Aalter 0-1
Kruibeke - E. Zele 1-7
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 18 13 2 3 47/19 42
2 Voorde-Appelterre 18 12 2 4 43/23 40
3 Elene-Grotenb. 18 11 5 2 47/28 35
4 HO Kalken 18 9 4 5 38/25 32
5 D'monde 18 9 8 1 31/28 28
6 E. Zele 18 8 6 4 31/21 28
7 SK D'houtem 18 8 7 3 34/34 27
8 J. Zulte 18 8 8 2 29/22 26
9 Aalter 18 8 8 2 32/35 26
10 Mariakerke 18 7 8 3 26/35 24
11 Latem 18 6 8 4 29/31 22
12 Ardennen 18 6 8 4 31/35 22
13 Adegem 18 4 9 5 16/28 17
14 Berlare 18 4 11 3 36/39 15
15 Kruibeke 18 4 13 1 11/57 13
16 Haasdonk 18 1 11 6 15/36 9

 

SPEELDAG 17 04/01/2020 - 05/01/2020

WEDSTRIJDRESULTAAT
Berlare - Ardennen 2-4
Mariakerke - D'monde 3-1
Haasdonk - Voorde-Appelterre 0-3
SK D'houtem - Aalter 2-1
J. Zulte - Kruibeke 1-0
E. Zele - Latem 1-1
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 17 12 2 3 45/19 39
2 Voorde-Appelterre 17 11 2 4 41/23 37
3 Elene-Grotenb. 17 11 5 1 45/26 34
4 HO Kalken 17 9 3 5 36/22 32
5 D'monde 17 9 7 1 31/27 28
6 J. Zulte 17 8 7 2 29/20 26
7 E. Zele 17 7 6 4 24/20 25
8 SK D'houtem 17 7 7 3 31/32 24
9 Aalter 17 7 8 2 31/35 23
10 Latem 17 6 8 3 27/29 21
11 Ardennen 17 6 8 3 30/34 21
12 Mariakerke 17 6 8 3 24/35 21
13 Adegem 17 4 8 5 16/26 17
14 Berlare 17 4 10 3 36/37 15
15 Kruibeke 17 4 12 1 10/50 13
16 Haasdonk 17 1 11 5 14/35 8

 

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 16 14/12/2019 - 15/12/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Aalter - Mariakerke 2-3
Kruibeke - Haasdonk 2-1
Latem - J. Zulte 0-4
D'monde - Elene-Grotenb. 4-2
Bambrugge - SK D'houtem 2-1
Ardennen - HO Kalken 1-5
Adegem - E. Zele 1-0
Voorde-Appelterre - Berlare 2-2
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 17 12 2 3 45/19 39
2 Voorde-Appelterre 16 10 2 4 38/23 34
3 Elene-Grotenb. 17 11 5 1 45/26 34
4 HO Kalken 17 9 3 5 36/22 32
5 D'monde 16 9 6 1 30/24 28
6 E. Zele 16 7 6 3 23/19 24
7 J. Zulte 16 7 7 2 28/20 23
8 Aalter 16 7 7 2 30/33 23
9 SK D'houtem 16 6 7 3 29/31 21
10 Latem 16 6 8 2 26/28 20
11 Ardennen 16 5 8 3 26/32 18
12 Mariakerke 16 5 8 3 21/34 18
13 Adegem 17 4 8 5 16/26 17
14 Berlare 16 4 9 3 34/33 15
15 Kruibeke 16 4 11 1 10/49 13
16 Haasdonk 16 1 10 5 14/32 8

 

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 15 07/12/2019 - 08/12/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Latem - Haasdonk 1-1
D'monde - E. Zele 1-0
Ardennen - Bambrugge 0-3
Voorde-Appelterre - HO Kalken 2-2
Adegem - J. Zulte 0-3
Aalter - Elene-Grotenb. 1-4
Mariakerke - SK D'houtem 2-1
Kruibeke - Berlare 0-5

 

KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Bambrugge 15 10 2 3 40/17 33
2 Voorde-Appelterre 15 10 2 3 36/21 33
3 Elene-Grotenb. 15 10 4 1 40/22 31
4 HO Kalken 15 8 2 5 30/18 29
5 D'monde 15 8 6 1 26/22 25
6 E. Zele 15 7 5 3 23/18 24
7 Aalter 15 7 6 2 28/30 23
8 SK D'houtem 15 6 6 3 28/29 21
9 J. Zulte 15 6 7 2 24/20 20
10 Latem 15 6 7 2 26/24 20
11 Ardennen 15 5 7 3 25/27 18
12 Mariakerke 15 4 8 3 18/32 15
13 Berlare 15 4 9 2 32/31 14
14 Adegem 15 3 7 5 15/23 14
15 Kruibeke 15 3 11 1 8/48 10
16 Haasdonk 15 1 9 5 13/30 8
VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 1430/11/2019 - 01/12/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Berlare - Latem 0-1
Haasdonk - Adegem 1-1
J. Zulte - D'monde 2-3
Bambrugge - Voorde-Appelterre 4-2
HO Kalken - Kruibeke 7-0
Elene-Grotenb. - Mariakerke 6-1
E. Zele - Aalter 1-0
SK D'houtem - Ardennen 3-3

 

KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 14 10 2 2 34/19 32
2 Bambrugge 14 9 2 3 37/17 30
3 Elene-Grotenb. 14 9 4 1 36/21 28
4 HO Kalken 14 8 2 4 28/16 28
5 E. Zele 14 7 4 3 23/17 24
6 Aalter 14 7 5 2 27/26 23
7 D'monde 14 7 6 1 25/22 22
8 SK D'houtem 14 6 5 3 27/27 21
9 Latem 14 6 7 1 25/23 19
10 Ardennen 14 5 6 3 25/24 18
11 J. Zulte 14 5 7 2 21/20 17
12 Adegem 14 3 6 5 15/20 14
13 Mariakerke 14 3 8 3 16/31 12
14 Berlare 14 3 9 2 27/31 11
15 Kruibeke 14 3 10 1 8/43 10
16 Haasdonk 14 1 9 4 12/29 7

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 1323/11/2019 - 24/11/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Latem - HO Kalken 4-0
D'monde - Haasdonk 1-1
SK D'houtem - Elene-Grotenb. 2-0
Mariakerke - E. Zele 2-2
Adegem - Berlare 4-2
Aalter - J. Zulte 2-1
Voorde-Appelterre - Ardennen 2-2
Kruibeke - Bambrugge 1-6
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 13 10 1 2 32/15 32
2 Bambrugge 13 8 2 3 33/15 27
3 Elene-Grotenb. 13 8 4 1 30/20 25
4 HO Kalken 13 7 2 4 21/16 25
5 Aalter 13 7 4 2 27/25 23
6 E. Zele 13 6 4 3 22/17 21
7 SK D'houtem 13 6 5 2 24/24 20
8 D'monde 13 6 6 1 22/20 19
9 J. Zulte 13 5 6 2 19/17 17
10 Ardennen 13 5 6 2 22/21 17
11 Latem 13 5 7 1 24/23 16
12 Adegem 13 3 6 4 14/19 13
13 Mariakerke 13 3 7 3 15/25 12
14 Berlare 13 3 8 2 27/30 11
15 Kruibeke 13 3 9 1 8/36 10
16 Haasdonk 13 1 9 3 11/28 6

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 1216/11/2019 - 17/11/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Berlare - D'monde 0-3
Haasdonk - Aalter 2-3
Voorde-Appelterre - SK D'houtem 4-2
HO Kalken - Adegem 2-0
Bambrugge - Latem 3-0
Ardennen - Kruibeke 0-1
J. Zulte - Mariakerke 3-2
E. Zele - Elene-Grotenb. 2-0
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 12 10 1 1 30/13 31
2 Elene-Grotenb. 12 8 3 1 30/18 25
3 HO Kalken 12 7 1 4 21/12 25
4 Bambrugge 12 7 2 3 27/14 24
5 E. Zele 12 6 4 2 20/15 20
6 Aalter 12 6 4 2 25/24 20
7 D'monde 12 6 6 0 21/19 18
8 J. Zulte 12 5 5 2 18/15 17
9 SK D'houtem 12 5 5 2 22/24 17
10 Ardennen 12 5 6 1 20/19 16
11 Latem 12 4 7 1 20/23 13
12 Berlare 12 3 7 2 25/26 11
13 Mariakerke 12 3 7 2 13/23 11
14 Kruibeke 12 3 8 1 7/30 10
15 Adegem 12 2 6 4 10/17 10
16 Haasdonk 12 1 9 2 10/27 5

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 1109/11/2019 - 10/11/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Latem - Ardennen 2-2
SK D'houtem - E. Zele 4-2
Aalter - Berlare 0-6
Adegem - Bambrugge 0-1
Mariakerke - Haasdonk 0-2
D'monde - HO Kalken 1-2
Kruibeke - Voorde-Appelterre 0-3
Elene-Grotenb. - J. Zulte 3-1
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 11 9 1 1 26/11 28
2 Elene-Grotenb. 11 8 2 1 30/16 25
3 HO Kalken 11 6 1 4 19/12 22
4 Bambrugge 11 6 2 3 24/14 21
5 E. Zele 11 5 4 2 18/15 17
6 Aalter 11 5 4 2 22/22 17
7 SK D'houtem 11 5 4 2 20/20 17
8 Ardennen 11 5 5 1 20/18 16
9 D'monde 11 5 6 0 18/19 15
10 J. Zulte 11 4 5 2 15/13 14
11 Latem 11 4 6 1 20/20 13
12 Berlare 11 3 6 2 25/23 11
13 Mariakerke 11 3 6 2 11/20 11
14 Adegem 11 2 5 4 10/15 10
15 Kruibeke 11 2 8 1 6/30 7
16 Haasdonk 11 1 8 2 8/24 5
VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 1003/11/2019 - 03/11/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
J. Zulte - E. Zele 0-1
Bambrugge - D'monde 4-3
Haasdonk - Elene-Grotenb. 1-3
Ardennen - Adegem 2-3
Berlare - Mariakerke 2-3
Voorde-Appelterre - Latem 4-3
Kruibeke - SK D'houtem 1-3
HO Kalken - Aalter 4-3

 

 

Vorige speeldag Volgende speeldag

Speeldag 9 26/10/2019 - 27/10/2019

WedstrijdResultaat
Latem - Kruibeke 4-0
D'monde - Ardennen 0-1
Aalter - Bambrugge 1-0
Adegem - Voorde-Appelterre 0-3
Elene-Grotenb. - Berlare 3-2
Mariakerke - HO Kalken 1-1
E. Zele - Haasdonk 1-0
SK D'houtem - J. Zulte 2-3
 
Klassement
#  GS W V G DS P
1 Voorde-Appelterre 9 7 1 1 19/8 22
2 Elene-Grotenb. 9 6 2 1 24/14 19
3 Aalter 9 5 2 2 19/12 17
4 HO Kalken 9 4 1 4 13/8 16
5 Ardennen 9 5 4 0 16/13 15
6 D'monde 9 5 4 0 14/13 15
7 Bambrugge 9 4 2 3 19/11 15
8 J. Zulte 9 4 3 2 14/9 14
9 E. Zele 9 4 3 2 15/11 14
10 Latem 9 4 5 0 15/14 12
11 SK D'houtem 9 3 4 2 13/17 11
12 Berlare 9 2 5 2 17/20 8
13 Mariakerke 9 2 5 2 8/16 8
14 Kruibeke 9 2 6 1 5/24 7
15 Adegem 9 1 4 4 7/12 7
16 Haasdonk 9 0 7 2 5/21 2
 
 
VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 8 19/10/2019 - 20/10/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Latem - SK D'houtem 3-0
Haasdonk - J. Zulte 0-0
Berlare - E. Zele 2-2
Kruibeke - Adegem 0-0
Bambrugge - Mariakerke 4-1
Ardennen - Aalter 3-0
Voorde-Appelterre - D'monde 2-1
HO Kalken - Elene-Grotenb. 2-0
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 8 6 1 1 16/8 19
2 Elene-Grotenb. 8 5 2 1 21/12 16
3 D'monde 8 5 3 0 14/12 15
4 Bambrugge 8 4 1 3 19/10 15
5 HO Kalken 8 4 1 3 12/7 15
6 Aalter 8 4 2 2 18/12 14
7 Ardennen 8 4 4 0 15/13 12
8 J. Zulte 8 3 3 2 11/7 11
9 E. Zele 8 3 3 2 14/11 11
10 SK D'houtem 8 3 3 2 11/14 11
11 Latem 8 3 5 0 11/14 9
12 Berlare 8 2 4 2 15/17 8
13 Mariakerke 8 2 5 1 7/15 7
14 Kruibeke 8 2 5 1 5/20 7
15 Adegem 8 1 3 4 7/9 7
16 Haasdonk 8 0 6 2 5/20 2
 
VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 7 12/10/2019 - 13/10/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Adegem - Latem 4-0
Aalter - Voorde-Appelterre 1-1
J. Zulte - Berlare 2-1
Mariakerke - Ardennen 1-2
SK D'houtem - Haasdonk 2-1
E. Zele - HO Kalken 0-1
D'monde - Kruibeke 2-1
Elene-Grotenb. - Bambrugge 3-4
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Elene-Grotenb. 7 5 1 1 21/10 16
2 Voorde-Appelterre 7 5 1 1 14/7 16
3 D'monde 7 5 2 0 13/10 15
4 Aalter 7 4 1 2 18/9 14
5 Bambrugge 7 3 1 3 15/9 12
6 HO Kalken 7 3 1 3 10/7 12
7 SK D'houtem 7 3 2 2 11/11 11
8 J. Zulte 7 3 3 1 11/7 10
9 E. Zele 7 3 3 1 12/9 10
10 Ardennen 7 3 4 0 12/13 9
11 Berlare 7 2 4 1 13/15 7
12 Mariakerke 7 2 4 1 6/11 7
13 Latem 7 2 5 0 8/14 6
14 Kruibeke 7 2 5 0 5/20 6
15 Adegem 7 1 3 3 7/9 6
16 Haasdonk 7 0 6 1 5/20 1


VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 6 05/10/2019 - 06/10/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Adegem - SK D'houtem 1-3
Latem - D'monde 0-1
Berlare - Haasdonk 3-3
Bambrugge - E. Zele 2-2
Voorde-Appelterre - Mariakerke 3-0
Kruibeke - Aalter 2-1
HO Kalken - J. Zulte 0-0
Ardennen - Elene-Grotenb. 0-1
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Elene-Grotenb. 6 5 0 1 18/6 16
2 Voorde-Appelterre 6 5 1 0 13/6 15
3 Aalter 6 4 1 1 17/8 13
4 D'monde 6 4 2 0 11/9 12
5 E. Zele 6 3 2 1 12/8 10
6 Bambrugge 6 2 1 3 11/6 9
7 HO Kalken 6 2 1 3 9/7 9
8 SK D'houtem 6 2 2 2 9/10 8
9 J. Zulte 6 2 3 1 9/6 7
10 Berlare 6 2 3 1 12/13 7
11 Mariakerke 6 2 3 1 5/9 7
12 Ardennen 6 2 4 0 10/12 6
13 Latem 6 2 4 0 8/10 6
14 Kruibeke 6 2 4 0 4/18 6
15 Adegem 6 0 3 3 3/9 3
16 Haasdonk 6 0 5 1 4/18 1

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 528/09/2019 - 29/09/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Haasdonk - HO Kalken 0-2
D'monde - Adegem 3-0
Mariakerke - Kruibeke 2-1
SK D'houtem - Berlare 2-1
Aalter - Latem 4-2
Elene-Grotenb. - Voorde-Appelterre 5-2
E. Zele - Ardennen 2-1
J. Zulte - Bambrugge 2-0
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Elene-Grotenb. 5 4 0 1 17/6 13
2 Aalter 5 4 0 1 16/6 13
3 Voorde-Appelterre 5 4 1 0 10/6 12
4 E. Zele 5 3 2 0 10/6 9
5 D'monde 5 3 2 0 10/9 9
6 Bambrugge 5 2 1 2 9/4 8
7 HO Kalken 5 2 1 2 9/7 8
8 Mariakerke 5 2 2 1 5/6 7
9 J. Zulte 5 2 3 0 9/6 6
10 Ardennen 5 2 3 0 10/11 6
11 Berlare 5 2 3 0 9/10 6
12 Latem 5 2 3 0 8/9 6
13 SK D'houtem 5 1 2 2 6/9 5
14 Kruibeke 5 1 4 0 2/17 3
15 Adegem 5 0 2 3 2/6 3
16 Haasdonk 5 0 5 0 1/15 0

 

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 421/09/2019 - 22/09/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Latem - Mariakerke 0-1
D'monde - SK D'houtem 2-0
Ardennen - J. Zulte 4-3
Adegem - Aalter 2-2
HO Kalken - Berlare 2-4
Bambrugge - Haasdonk 6-1
Kruibeke - Elene-Grotenb. 0-6
Voorde-Appelterre - E. Zele 2-1
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 4 4 0 0 8/1 12
2 Aalter 4 3 0 1 12/4 10
2 Elene-Grotenb. 4 3 0 1 12/4 10
4 Bambrugge 4 2 0 2 9/2 8
5 E. Zele 4 2 2 0 8/5 6
6 Latem 4 2 2 0 6/5 6
7 Ardennen 4 2 2 0 9/9 6
8 Berlare 4 2 2 0 8/8 6
9 D'monde 4 2 2 0 7/9 6
10 HO Kalken 4 1 1 2 7/7 5
11 Mariakerke 4 1 2 1 3/5 4
12 J. Zulte 4 1 3 0 7/6 3
13 Kruibeke 4 1 3 0 1/15 3
14 Adegem 4 0 1 3 2/3 3
15 SK D'houtem 4 0 2 2 4/8 2
16 Haasdonk 4 0 4 0 1/13 0

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 314/09/2019 - 15/09/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Berlare - Bambrugge 0-2
Aalter - D'monde 4-0
Haasdonk - Ardennen 0-3
Mariakerke - Adegem 0-0
Elene-Grotenb. - Latem 3-2
E. Zele - Kruibeke 5-0
SK D'houtem - HO Kalken 2-2
J. Zulte - Voorde-Appelterre 0-1
KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Aalter 3 3 0 0 10/2 9
2 Voorde-Appelterre 3 3 0 0 6/0 9
3 Elene-Grotenb. 3 2 0 1 6/4 7
4 E. Zele 3 2 1 0 7/3 6
5 Latem 3 2 1 0 6/4 6
6 HO Kalken 3 1 0 2 5/3 5
7 Bambrugge 3 1 0 2 3/1 5
8 J. Zulte 3 1 2 0 4/2 3
9 Ardennen 3 1 2 0 5/6 3
10 Berlare 3 1 2 0 4/6 3
11 D'monde 3 1 2 0 5/9 3
12 Kruibeke 3 1 2 0 1/9 3
13 Adegem 3 0 1 2 0/1 2
14 SK D'houtem 3 0 1 2 4/6 2
15 Mariakerke 3 0 2 1 2/5 1
16 Haasdonk 3 0 3 0 0/7 0

 

VORIGE SPEELDAGVOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 2 07/09/2019 - 08/09/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Aalter - SK D'houtem 4-2
Latem - E. Zele 3-1
D'monde - Mariakerke 3-2
Ardennen - Berlare 2-4
Bambrugge - HO Kalken 1-1
Adegem - Elene-Grotenb. 0-0
Kruibeke - J. Zulte 0-4
Voorde-Appelterre - Haasdonk 3-0

VORIGE SPEELDAG


 

KLASSEMENT
# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 2 2 0 0 5/0 6
2 Aalter 2 2 0 0 6/2 6
3 Latem 2 2 0 0 4/1 6
4 HO Kalken 2 1 0 1 3/1 4
5 Elene-Grotenb. 2 1 0 1 3/2 4
6 J. Zulte 2 1 1 0 4/1 3
7 D'monde 2 1 1 0 5/5 3
8 Berlare 2 1 1 0 4/4 3
9 E. Zele 2 1 1 0 2/3 3
10 Kruibeke 2 1 1 0 1/4 3
11 Bambrugge 2 0 0 2 1/1 2
12 Adegem 2 0 1 1 0/1 1
13 SK D'houtem 2 0 1 1 2/4 1
14 Mariakerke 2 0 2 0 2/5 0
15 Ardennen 2 0 2 0 2/6 0
16 Haasdonk 2 0 2 0 0/4 0

 

VOLGENDE SPEELDAG

SPEELDAG 131/08/2019 - 01/09/2019

WEDSTRIJDRESULTAAT
Berlare - Voorde-Appelterre 0-2
J. Zulte - Latem 0-1
SK D'houtem - Bambrugge 0-0
Haasdonk - Kruibeke 0-1
E. Zele - Adegem 1-0
Mariakerke - Aalter 0-2
HO Kalken - Ardennen 2-0
Elene-Grotenb. - D'monde 3-2

 

KLASSEMENT

 

 

# GSWVGDSP
1 Voorde-Appelterre 1 1 0 0 2/0 3
1 Aalter 1 1 0 0 2/0 3
1 HO Kalken 1 1 0 0 2/0 3
4 Elene-Grotenb. 1 1 0 0 3/2 3
5 Kruibeke 1 1 0 0 1/0 3
5 Latem 1 1 0 0 1/0 3
5 E. Zele 1 1 0 0 1/0 3
8 Bambrugge 1 0 0 1 0/0 1
8 SK D'houtem 1 0 0 1 0/0 1
10 D'monde 1 0 1 0 2/3 0
11 J. Zulte 1 0 1 0 0/1 0
11 Haasdonk 1 0 1 0 0/1 0
11 Adegem 1 0 1 0 0/1 0
14 Berlare 1 0 1 0 0/2 0
14 Ardennen 1 0 1 0 0/2 0
14 Mariakerke 1 0 1 0 0/2 0
 
 
 
ONZE SPONSORS

Logo weboLogo carrosserie  lakkerij30stuer logo30Sportline Logo groen